Telefonické dotazy (Po-Pá 8-16hod) na 776 664 949
pro Slovensko 0944 725 813
podrobné vyhledávání

X-Men Origins: Wolverine + První třída 2BD

Kód produktu:
BD000897
EAN:
8596978905406
Distributor:
Bontonfilm a.s.
Hrají:
Michael Fassbender, Rade Šerbedžija, Rebecca Romijn, Arthur Darbinyan, James McAvoy, Oliver Platt, Corey Johnson, Kevin Bacon, Glenn Morshower, Matt Craven, Zoë Kravitz, Laurence Belcher, Olek Krupa, Ray Wise, Rose Byrne, David Joseph Martinez, Tony Curran, Ludger Pistor, January Jones, Michael Ironside, Lucas Till, Nicholas Hoult, Caleb Landry Jones, Edi Gathegi, Annabelle Wallis, Hugh Jackman, Randall Batinkoff, David Agranov, Jason Flemyng, Morgan Lily, Brendan Fehr, Jennifer Lawrence, James Remar, Jason Beghe, Bill Milner, Álex González, Sasha Pieterse, Carlos Besse Peres

zobrazit všechny

Režie:
Matthew Vaughn
Žánr:
Sci-Fi, Thriller, Dobrodružný, Akční

zobrazit všechny

Hodnocení ČSFD:
85
Originální název:
X-Men: First Class
Druh média:
Blu-ray
Balení média:
Plastový obal
Datum vydání:
05.10.2011
Běžná cena:
499 Kč
Ušetříte:
50 Kč (10 %)
Nedostupné
Cena s DPH:
449 Kč

Popis produktu

X-MEN ORIGINS: WOLVERINE:

Film X-Men Origins: Wolverine je dějově zasazen na samý počátek ságy o známých mutantech X-Menech. Hugh Jackman se vrací v roli, která z něj udělala filmovou hvězdu; v roli Logana neboli nelítostného mutanta Wolverina obdařeného zázračnou schopností regenerace a také adamantiovými drápy na rukou. Zatímco tři předchozí filmy byly zasazeny do nepříliš vzdálené budoucnosti, hlavní část nového příběhu se odehrává v 70. letech minulého století. Děj se vrací ke počátkům Wolverinovy hrdinské kariéry i tragickým událostem jeho života, z nichž jej nejvíce poznamená smrt osudové lásky Kayle Silverfox. Její smrt způsobí Wolverinovo zapletení s tajným vládním vojenským programem Weapon X. S projektem, jenž mu navždy zcela změní život. Pod velením Williama Strykera (Danny Huston) je zformována tajná vojenská jednotka Team X složená výhradně z mutantů. Jedním z nich je také Victor Creed alias Sabretooth (Liev Schreiber), nezkrotná bytost s neuvěřitelnou sílou, s nímž musí Wolverine svést svůj nejtěžší souboj.

X-MEN: FIRST CLASS:

X-Men: První třída se dějově se vrací ještě před film X-Men Origins: Wolverine a odehrává se v polovině minulého století. V době, kdy mladý Charles Xavier (James McAvoy) a Erik Lensherr (Michael Fassbender) byli velmi blízcí přátelé a teprve odkrývali své jedinečné schopnosti. V době studené války, kdy společně s dalšími mutanty museli čelit největší hrozbě, jakou kdy zatím lidstvo poznalo. Proč se ale z nejlepších přátel stali nepřátelé na život a na smrt? Co předcházelo okamžiku, kdy se z Charlese stal Profesor X a z Erika Magneto? Válka mezi X-Meny a Bratrstvem začíná!

Režie: Matthew Vaughn, Gavin Hood

Hrají: Liev Schreiber, Ryan Reynolds, James McAvoy, Hugh Jackman, Michael Fassbender

Bonusy: X-MEN ORIGINS: WOLVERINE:• Kořeny Wolverina: Rozhovor - Stan Lee & Len Wein • Rozpoutaný Wolverine: Kompletní počátky • Složky Zbraně X Mutant • Vynechané a alternativní scény s komentářem režiséra Gavina Hooda • Fox Movie Channel uvádí: Světová premiéra • X-MEN: FIRST CLASS:• Druhá geneze — Sledujte vznik fi lmu od námětu po scénář. • Bratrstvo — Zjistěte, jak se rodilo hvězdné obsazení X-Men. • Proměna — Sledujte, jak mutanti ožívají pomocí dokonalého líčení. • Šatník — Podívejte se, jak návrhář kostýmů znovu vytvořil původní uniformy X-Menů. • Nové území: Dávka elegance — Objevte inspiraci pro neobyčejná místa natáčení. • Nic není nemožné — Odhalte tajemství skvělých vizuálních efektů. • Hluk a vřava — Podívejte se, jak vznikala proslulá fi lmová hudba. • VYNECHANÉ A PRODLOUŽENÉ SCÉNY... A DALŠÍ! • CEREBRO: INTERAKTIVNÍ STOPAŘ MUTANTŮ! Vyčistěte si hlavu a poznejte sílu Cerebra, se kterým odhalíte identity mutantů a objevíte jejich tajné vazby.

Zvuk: 5.1 čeština, 5.1 angličtina

Titulky: čeština, angličtina

Záruka originální distribuce

Bontonfilm Česká televize Česká muzika Magic Box Supraphon Warner Music Universal Filmexport

Nepropásněte akční nabídky

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletterů: Úplné znění souhlasu.

Najdete nás na facebooku

Rychlý kontakt

+420 776 664 949

pro Slovensko 0944 725 813

info@filmnadvd.cz

Copyright © 2019 SEO kvalitně. All rights reserved. | Administrace
Shop roku finalista zavřít