Telefonické dotazy (Po-Pá 8-16hod) na 380 831 900, pro Slovensko +421 2/772 700 00
ks
0,00 €
Stačí nakoupit ještě za 80,00 € a budete mít DOPRAVU ZDARMA
*Platí pro Zásilkovnu. Ostatní dopravy od 120 €.
Cena celkem: 0,00 €
Telefonické dotazy (Po-Pá 8-16hod) na 380 831 900
pro Slovensko +421 2/772 700 00

Práce u nás

Přidej se k našemu týmu

Hledáme kolegy, kteří nám v exponovaném období před Vánoci pomohou zvládnout kompletovat a expedovat objednávky našich zákazníků tak, aby všichni měli své vánoční dárky včas pod stromečkem. Pomůžeš nám ve skladu kompletovat objednávky, balit zásilky a expedovat dopravcům?

S kým budeš pracovat

Mirka

Tahle usměvavá kolegyňka je Mirka. Začínala u nás jako brigádnice a nyní už tu pracuje čtvrtým rokem. Mirka se stará o kontrolu zkompletovaných objednávek, každou zásilku pečlivě zabalí a balíky předává dopravcům. Připravuje obalové materiály a také telefonicky komunikuje s dopravci či zákazníky, je-li třeba.

Co říká Mirka o práci u nás:

„Já osobně miluji hudbu i filmy. Vždycky, když balím novou objednávku, představuji si, jak velkou radost produkty udělají adresátovi. Proto se vždy snažím pečlivě každou zásilku zabalit a zkontrolovat, aby mohla svému majiteli vykouzlit úsměv na tváři.“

Martina

Naši Marťu najdete nejčastěji ve skladu, kde podle objednávky kompletuje zakoupené produkty, aby je mohla předat k expedici. Její náplní práce je také přijímat zboží od dodavatelů, kontroluje je a naskladňuje, takže vždycky přesně ví, co kde ve skladu je. Pokud má zákazník speciální požadavky, které uvedl v objednávce, vyřizuje také komunikaci s ním.

Co říká Marťa o práci u nás:

„Práce ve skladu mě fakt baví. Mám ráda systém, vše pěkně srovnané, zařazené a seřazené. Mám radost z každé zkompletované objednávky, protože vím, že někomu udělá velkou radost film, audiokniha nebo třeba hudební vinylová deska. Máme obrovské množství titulů na skladě, vybere si skutečně každý a práce s nimi přitom není těžká, takže to zvládne i holka.“

Kdo tomu tady šéfuje?

no přeci

Vláďa

Pod palcem to tu má Vladimír Daniel, který vybudoval celou firmu, všechno koordinuje a řídí, aby to šlapalo jako hodinky. Nemusíš se ho bát, je to sympaťák, všechno ti vysvětlí, zaškolí tě a pokud něco nevíš, poradí ti.

„Do svého týmu hledám spolehlivé kolegy, kteří se budou rádi učit novým věcem, jsou samostatní a zodpovědní. Nové členy týmu vybírám tak, abychom dohromady tvořili fajn partu, protože v příjemném kolektivu se lépe pracuje.“

Koho hledáme?

Potřebujeme šikovné kolegy a kolegyně, kteří by nám pomohli s expedicí objednávek. Před Vánoci je tu vždycky frmol a my chceme splnit každé přání našich zákazníků, zejména ta, aby jejich dárky dorazily včas pod stromeček. Někdy je to fuška a sami už to nestíháme. Pomoz nám kompletovat objednávky, balit a expedovat.

Pracovat budeš s audio a video nosiči - CD, Blu-Ray, DVD a LP, žádná těžká práce tě tedy nečeká. Nastoupit můžeš hned, pomoc potřebujeme do 20.12.2023. Pokud máš zájem, stačí podepsat smlouvu na DPP, nebo DPČ.

Těšit se můžeš na fajn kolegy i šéfa a příjemné prostředí. Práce je na jednu směnu. Staň se i ty Ježíškovým pomocníkem a pomoz mu doručit do Vánoc všechny dárky pod stromeček ;-)

Jaká bude tvoje náplň práce:

Budeš připravovat objednávky, balit zásilky, lepit štítky pro daného dopravce a připravovat obalový materiál. Spousta věcí je u nás už automatizovaná, přesto stále musíme chodit po skladu, ručně kompletovat objednávky, každou zásilku pečlivě zkontrolovat, zabalit a expedovat.

Co ti můžeme nabídnout:

  • Práci na DPP, nebo DPČ v malé rodinné firmě v přátelském kolektivu
  • Pracovní dobu po-pá 6:00-15:00
  • Poslední 4 poslední týdny neděle na zkrácenou směnu.
  • Nástupní plat 140 - 160 Kč/hod
  • Stravenky v hodnotě 99 Kč
  • Zaměstnanecké ceny na více než 55 000 produktů, které prodáváme
  • Osobní přístup a korektní jednání

Co od tebe očekáváme:

  • Aktivní a zodpovědný přístup, logické uvažování a zvládání stresových situací
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Ochotu učit se nové věci a adaptovat se na změny v expedici
  • Ochotu k manuální práci

Co bude tvojí výhodou:

  • Předchozí praxe v expedici internetového obchodu

Pokud tě tento inzerát zaujal, kontaktuj nás na e-mail: daniel@filmnadvd.cz

Záruka originální distribuce

Bontonfilm Česká televize Česká muzika Magic Box Supraphon Warner Music Universal Filmexport

Nepropásněte akční nabídky

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletterů: Úplné znění souhlasu.

Najdete nás na facebooku

Přejít na facebook

Rychlý kontakt

+420 380 831 900

obchod@filmnadvd.cz