Telefonické dotazy (Po-Pá 8-16hod) na 380 831 900, pro Slovensko +421 2/772 700 00
ks
0 Kč
Stačí nakoupit ještě za 2 000 Kč a budete mít DOPRAVU ZDARMA
Cena celkem: 0 Kč
Telefonické dotazy (Po-Pá 8-16hod) na 380 831 900
pro Slovensko +421 2/772 700 00

Práce u nás

Přidej se k našemu týmu

Hledáme kolegy, kteří nám v exponovaném období před Vánoci pomohou zvládnout kompletovat a expedovat objednávky našich zákazníků tak, aby všichni měli své vánoční dárky včas pod stromečkem. Pomůžeš nám ve skladu kompletovat objednávky, balit zásilky a expedovat dopravcům?

S kým budeš pracovat

Mirka

Tahle usměvavá kolegyňka je Mirka. Začínala u nás jako brigádnice a nyní už tu pracuje čtvrtým rokem. Mirka se stará o kontrolu zkompletovaných objednávek, každou zásilku pečlivě zabalí a balíky předává dopravcům. Připravuje obalové materiály a také telefonicky komunikuje s dopravci či zákazníky, je-li třeba.

Co říká Mirka o práci u nás:

„Já osobně miluji hudbu i filmy. Vždycky, když balím novou objednávku, představuji si, jak velkou radost produkty udělají adresátovi. Proto se vždy snažím pečlivě každou zásilku zabalit a zkontrolovat, aby mohla svému majiteli vykouzlit úsměv na tváři.“

Martina

Naši Marťu najdete nejčastěji ve skladu, kde podle objednávky kompletuje zakoupené produkty, aby je mohla předat k expedici. Její náplní práce je také přijímat zboží od dodavatelů, kontroluje je a naskladňuje, takže vždycky přesně ví, co kde ve skladu je. Pokud má zákazník speciální požadavky, které uvedl v objednávce, vyřizuje také komunikaci s ním.

Co říká Marťa o práci u nás:

„Práce ve skladu mě fakt baví. Mám ráda systém, vše pěkně srovnané, zařazené a seřazené. Mám radost z každé zkompletované objednávky, protože vím, že někomu udělá velkou radost film, audiokniha nebo třeba hudební vinylová deska. Máme obrovské množství titulů na skladě, vybere si skutečně každý a práce s nimi přitom není těžká, takže to zvládne i holka.“

Kdo tomu tady šéfuje?

no přeci

Vláďa

Pod palcem to tu má Vladimír Daniel, který vybudoval celou firmu, všechno koordinuje a řídí, aby to šlapalo jako hodinky. Nemusíš se ho bát, je to sympaťák, všechno ti vysvětlí, zaškolí tě a pokud něco nevíš, poradí ti.

„Do svého týmu hledám spolehlivé kolegy, kteří se budou rádi učit novým věcem, jsou samostatní a zodpovědní. Nové členy týmu vybírám tak, abychom dohromady tvořili fajn partu, protože v příjemném kolektivu se lépe pracuje.“

Koho hledáme?

Potřebujeme šikovné kolegy a kolegyně, kteří by nám pomohli s expedicí objednávek. Před Vánoci je tu vždycky frmol a my chceme splnit každé přání našich zákazníků, zejména ta, aby jejich dárky dorazily včas pod stromeček. Někdy je to fuška a sami už to nestíháme. Pomoz nám kompletovat objednávky, balit a expedovat.

Pracovat budeš s audio a video nosiči - CD, Blu-Ray, DVD a LP, žádná těžká práce tě tedy nečeká. Nastoupit můžeš hned, pomoc potřebujeme do 20.12.2023. Pokud máš zájem, stačí podepsat smlouvu na DPP, nebo DPČ.

Těšit se můžeš na fajn kolegy i šéfa a příjemné prostředí. Práce je na jednu směnu. Staň se i ty Ježíškovým pomocníkem a pomoz mu doručit do Vánoc všechny dárky pod stromeček ;-)

Jaká bude tvoje náplň práce:

Budeš připravovat objednávky, balit zásilky, lepit štítky pro daného dopravce a připravovat obalový materiál. Spousta věcí je u nás už automatizovaná, přesto stále musíme chodit po skladu, ručně kompletovat objednávky, každou zásilku pečlivě zkontrolovat, zabalit a expedovat.

Co ti můžeme nabídnout:

  • Práci na DPP, nebo DPČ v malé rodinné firmě v přátelském kolektivu
  • Pracovní dobu po-pá 6:00-15:00
  • Poslední 4 poslední týdny neděle na zkrácenou směnu.
  • Nástupní plat 140 - 160 Kč/hod
  • Stravenky v hodnotě 99 Kč
  • Zaměstnanecké ceny na více než 55 000 produktů, které prodáváme
  • Osobní přístup a korektní jednání

Co od tebe očekáváme:

  • Aktivní a zodpovědný přístup, logické uvažování a zvládání stresových situací
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Ochotu učit se nové věci a adaptovat se na změny v expedici
  • Ochotu k manuální práci

Co bude tvojí výhodou:

  • Předchozí praxe v expedici internetového obchodu

Pokud tě tento inzerát zaujal, kontaktuj nás na e-mail: daniel@filmnadvd.cz

Výdejní místa po celé ČR
Výdejní místa
po celé ČR a SR
Doprava nad 2 999 Kč ZDARMA
Doprava nad
2 000 Kč ZDARMA
Rádi Vám poradíme s nákupem
Rádi Vám
poradíme s nákupem
Ohlídáme Vám snížení ceny
Ohlídáme Vám
snížení ceny
Rychlé vyřízení reklamace
Rychlé
vyřízení reklamace

Záruka originální distribuce

Bontonfilm Česká televize Česká muzika Magic Box Supraphon Warner Music Universal Filmexport

Nepropásněte akční nabídky

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletterů: Úplné znění souhlasu.

Najdete nás na facebooku

Přejít na facebook

Rychlý kontakt

+420 380 831 900

obchod@filmnadvd.cz